KONST / Litografier / Färglitografi 15018311
nr 1501 8311
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 162/300, daterad 69 cm, yttermått inklusive ram: 36x51cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:18:35
4/11 13:32:04
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas